Plánované akce / Aktuality

COUNTRY & RUM

COUNTRY & RUM

Zveme Vás na tradiční country s netradiční degustací rumů a ginů. Akce se odehraje na našem Statku, v sobotu 31. července 2021, na našem krytém dvoře. Těšit se můžete na kapelu Fandy Tomáška a jeho přátel ze Sedlčan. Degustace bude čtyřech karibských rumů a ginů. V nabídce bude speciální "country" menu.
Vstupné na akci je 200,- v předprodeji a 250,- na místě vč. degustace. Začátek od 18 hodin. :-)

SILVESTROVSKÝ VEČÍREK

SILVESTROVSKÝ VEČÍREK

Silvestrovský večírek je u nás již standardem. Letošní rok bude zakončen v PYŽAMU. Samozřejmostí je bohatý raut, uvítací drink, novoroční přípitek a bowlingový turnaj muži vs. ženy. Pyžamový outfit jedině vítán, ale není podmínkou. :-)

DEN BERNARDA_čtvrtek 3.10._od 17h

DEN BERNARDA_čtvrtek 3.10._od 17h

Jako každý rok i tento si pro Vás Bernard přichystal jedinečnou akci, na které bude jeho lahodný mok jen za 15,-. Těšíme se na Vás na našem Statku, kde tento Pivovar máme na čepu v plné kráse a kvalitě. Letos, budeme nabízet stupňovitost 10°-14° a samozřejmě nebude chybět světoznámý ALE. To vše v kombinaci se speciálním menu. Všechny druhy jen za 15,-. Proveďte prosím včas svou rezervaci. :-)

RUM FESTIVAL 22.6.2019

RUM FESTIVAL 22.6.2019

S ohledem na podařenou akci v loňském roce, tuto akci rádi zopakujeme. Tedy II. ročník Rum Festivalu u nás na dvoře. Těšit se můžete na komentovanou ochutnávku několika kvalitních rumů s různým původem. Ochutnávkou provede ambasador firmy Bartida, jakožto firmy, která je importérem rumů do České republiky. Součástí akce bude slosovatelné vstupné s hodnotnými výhrami a nebude chybět ani speciální menu. Vstupenky jsou již v předprodeji u nás v restauraci za 190,-. Na místě budou k dispozici za 250,-.