Jste tu správně

Vaříme pro Vás jen to nejlepší...

O restauraci

V naší kuchyni vaříme výhradně z čerstvých surovin. Zaměřujeme se na lehkost a jednoduchost připravovaných pokrmů. Naším cílem je používat co nejméně mouky a vytvořit tak pro vás chutná jídla. Jako sladkou tečku nabízíme domácí dezerty, které pro vás rádi připravujeme.

Vaříme jídla české a částečně i mezinárodní kuchyně. Během roku vaříme s tématikou. Například v zimních měsících se zaměřujeme na pokrmy ze zvěřiny, na jaře na staročeskou kuchyni, velikonoční speciality, udíme ve vlastní udírně.

Česká firma Rituale speciálně pro nás praží lahodnou kávu, kterou si vychutnáte v naší restauraci. Jste-li jejími milovníky, pak jistě oceníte naši unikátní kombinaci tří druhů káv z Mexika, Brazílie a Indie. Naše káva je jemné čokoládové vůně s prvky rozinek, která na jazyku přechází v intenzivní kakao-ořechovou chuť s velmi krémovým tělem.

Kávu vám rádi připravíme do balíčku, který si pak můžete odnést domů.

Jídelní lístek

Grafický jídelní lístek pro uložení, nebo tisk PDF

Stálá nabídka

Dezerty


Denní menu

Pondělí 15.7.2024

Úterý 16.7.2024

Středa 17.7.2024

Čtvrtek 18.7.2024

Pátek 19.7.2024

Sobota 20.7.2024 « dnes

Neděle 21.7.2024

Denní menu naleznete také na našem facebooku.

Svatby a firemní večírky

Nabízíme salonek s kapacitou až 46 míst, nebo celý areál dle vašich přání. Občerstvení zajistí naše kuchyně ať již formou rautu, nebo klasického menu. Zároveň nabízíme možnost ubytování v našem penzionu.

Pro společenské akce, semináře a jiné, je k dispozici prezentační technika - datový projektor a ozvučení.