Jste tu správně

Vaříme pro Vás jen to nejlepší...

O restauraci

V naší kuchyni vaříme výhradně z čerstvých surovin. Zaměřujeme se na lehkost a jednoduchost připravovaných pokrmů. Naším cílem je používat co nejméně mouky a vytvořit tak pro vás chutná jídla. Jako sladkou tečku nabízíme domácí dezerty, které pro vás rádi připravujeme.

Vaříme jídla české a částečně i mezinárodní kuchyně. Během roku vaříme s tématikou. Například v zimních měsících se zaměřujeme na pokrmy ze zvěřiny, na jaře na staročeskou kuchyni, velikonoční speciality, udíme ve vlastní udírně.

Česká firma Rituale speciálně pro nás praží lahodnou kávu, kterou si vychutnáte v naší restauraci. Jste-li jejími milovníky, pak jistě oceníte naši unikátní kombinaci tří druhů káv z Mexika, Brazílie a Indie. Naše káva je jemné čokoládové vůně s prvky rozinek, která na jazyku přechází v intenzivní kakao-ořechovou chuť s velmi krémovým tělem.

Kávu vám rádi připravíme do balíčku, který si pak můžete odnést domů.

Jídelní lístek

Nápojový lístek


Denní menu

Úterý 11.8.2020

Středa 12.8.2020 « dnes

Čtvrtek 13.8.2020

Pátek 14.8.2020

Sobota 15.8.2020

Neděle 16.8.2020

Denní menu naleznete také na našem facebooku.

Svatby a firemní večírky

Nabízíme salonek s kapacitou až 46 míst, nebo celý areál dle vašich přání. Občerstvení zajistí naše kuchyně ať již formou rautu, nebo klasického menu. Zároveň nabízíme možnost ubytování v našem penzionu.

Pro společenské akce, semináře a jiné, je k dispozici prezentační technika - datový projektor a ozvučení.